Tábor 2016

Již je znám termín konání příštího tábora! Tábor se bude konat od 31.7.2016 do 6.8.2016 opět na faře v Bedřichově u Lysic.

Všichni přihlášení táborníci obdrželi dopis s pokyny a informacemi k táboru i odjezdu. Pokud jste dopis ztratili, nebo vám nebyl doručen, kontaktujte nás.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Veroniku Pospíšilovou (tel. 775 991 162). Písemné prohlášení rodičů odevzdají rodiče spolu s kartičkou pojišťovny až u autobusu vedoucím. Na prohlášení musí být datum odjezdu na tábor-ne dřívější! Prosíme rodiče, aby v případě vzniku zdravotních potíží dítěte před konáním tábora, o všech skutečnostech a zdravotním stavu dětí dopředu informovali vedoucí tábora a nezatajovali žádné zdravotní nebo jiné komplikace - bude to lepší pro obě strany! :-)

 
Informace k táboru:
Prosíme rodiče, aby dětem přibalili ke karimatkám i prostěradla. Dostali jsme pokyny od správce budovy, že je nutné, aby na matracích byly prostěradla a pak teprve karimatky. Prostěradla klidně i stará, zničená :)
Nedávejte dětem s sebou žádné cennosti (tablety, mobilní telefony, mp3 přehrávače, foťáky, atd...) - za tyto cennosti dětem neručíme a navíc je zde ani nebudou potřebovat. V případě potřeby mají mobilní telefony vedoucí, a kdyby bylo cokoli potřeba, určitě bychom dali vědět :) Fotit budeme také společným foťákem, ze kterého budou pak fotky z tábora zveřejněny na těchto stránkách. Doporučené kapesné na celý týden je max. 300,- Kč (2x za týden půjdeme do obchodu, děti si mohou zakoupit pohledy a známky).