Tábor Bedřichov 2015

Letošní tábor se uskuteční v termínu od 2.8.2015 do 8.8.2015 opět (tak jako loni) v Bedřichově u Lysic. Budovu, kde budeme ubytovaní, si můžete prohlédnout zde https://farabedrichov.mtw.cz/
 
Aktuálně je tábor kapacitně již obsazen. Pokud ale máte zájem, můžete nás kontaktovat a Vaše dítě zařadíme jako náhradníka. V případě, že některé z přihlášených dětí onemocní nebo nebude moci jet, dáme Vám ihned vědět.
 
Dopis pro děti ke stažení zde:
 
V případě dotazů se neváhejte obrátit na Veroniku Svobodovou (tel. 775 991 162). Písemné prohlášení rodičů odevzdají rodiče spolu s kartičkou pojišťovny až u autobusu vedoucím. Na prohlášení musí být datum odjezdu na tábor-ne dřívější! Prosíme rodiče, aby v případě vzniku zdravotních potíží dítěte před konáním tábora, o všech skutečnostech a zdravotním stavu dětí dopředu informovali vedoucí tábora a nezatajovali žádné zdravotní nebo jiné komplikace - bude to lepší pro obě strany! :-)
 
Informace k táboru:
Prosíme rodiče, aby dětem přibalili ke karimatkám i prostěradla. Dostali jsme pokyny od správce budovy, že je nutné, aby na matracích byly prostěradla a pak teprve karimatky. Prostěradla klidně i stará, zničená :)
Nedávejte dětem s sebou žádné cennosti (tablety, mobilní telefony, mp3 přehrávače, foťáky, atd...) - za tyto cennosti dětem neručíme a navíc je zde ani nebudou potřebovat. V případě potřeby mají mobilní telefony vedoucí, a kdyby bylo cokoli potřeba, určitě bychom dali vědět :) Fotit budeme také společným foťákem, ze kterého budou pak fotky z tábora zveřejněny na těchto stránkách. Doporučené kapesné na celý týden je max. 300,- Kč (2x za týden půjdeme do obchodu, děti si mohou zakoupit pohledy a známky).
 
!!! Aktuálně z tábora !!!!
Milí rodiče, chceme Vám jen říct, že jsme všichni v pořádku a nikomu se nic nestalo. Počasí nám opravdu přeje - je tu krásně! Pohledy jsme posílali, tak snad do soboty dorazí :) 
A abyste viděli, že nezahálíme a skvěle se tu bavíme nejen my ale i vedoucí, tak tady máte krátké taneční video :) (klikněte na odkaz):
 
V sobotu se na Vás budeme těšit!!!! Vaše děti a vedoucí