Náš tým

Seznamte se s našimi vedoucími, zdravotníky a kuchařem :)
 
Veronika Pospíšilová (vedoucí)
"Je mi 26 let, jsem absolventkou Fakulty managementu a ekonomiky ve Zlíně a pracuji na Městském úřadě v Kyjově. Na tyto tábory jezdím  jako vedoucí už 10 let, předtím jsem jezdila jako tábornice. Absolvovala jsem dvouletý formačně vzdělávací kurz Animátor v ADCŽM Přístav v Rajnochovicích určený pro práci s dětmi a mládeží ve farnosti; v kyjovské farnosti již několik let pracuji s dětmi a tato práce mě neuvěřitelně naplňuje. Vždycky jsem chtěla být paní učitelkou, ale nakonec  jsem se rozhodla pro jiný směr. Možná proto jsem ráda, že svůj volný čas mohu trávit alespoň takto - s dětmi. Děti jsou  pro mě velmi inspirující. Na letní tábory se všichni vedoucí každý rok velmi těšíme a věříme, že si tyto tábory užíváme nejen my, ale hlavně děti! :)"
 
David Svoboda (zdravotník + vedoucí)
"Je mi 23 let a studuji Farmacii na VFU v Brně. Loni jsem také úspěšně absolvoval Kurz zdravotníka v Rajnochovicích. Jako vedoucí jezdím na tábor pravidelně a po takové době musím  říct, že práce s dětmi mě nesmírně baví a obohacuje. Nevěřil bych, že tábor může být rok od roku lepší, ale ono  tomu tak skutečně je. Jsem rád, že část léta můžu trávit se skvělou partou dobrovolníků, kteří se snaží zpestřit  dětem prázdniny o spoustu nových dobrodružství.  Odměnou za naše úsilí a snahu nám pak jsou úsměvy, stesk a  kopa zážitků, které si děti odváží z tábora domů."
 
Ondřej Pospíšil (hlavní vedoucí)
"Je mi 29 let a pracuji v Brně u Hasičského záchranného sboru. Převážnou část života jsem prožil ve Veselí nad Moravou a v Ostrožské Lhotě, nyní bydlím v Kyjově. Na tábory jezdím jako vedoucí už 9 let. I když nejsem rozený Kyjovják, po 8 letech strávených na těchto táborech se jím už cítím. Tak jako Veronika i já jsem absolvoval dvouletý formačně vzdělávací kurz Animátor v ADCŽM Přístav v Rajnochovicích určený pro práci s dětmi a mládeží ve farnosti. V  Rajnochovicích jsem dále absolvoval kurz MINIFOR, který byl zaměřen pro práci s ministranty a jejich vedení. Práce s dětmi mě moc baví. Jsem velmi rád, že můžu tvořit článek úžasného týmu mladých nadšenců, kteří se snaží pro děti vymyslet týdenní program a zpestřit jim tak prázdniny."
    
Jakub Pospíšil (zdravotník + vedoucí)
"Jmenuji se Jakub, je mi 28 let a nedávno jsem úspěšně dokončil studium molekulární biologie  a genetiky na Přírodovědecké fakultě Masarykovy university. Evidentně mi těch 5 let bylo málo, a proto teď  pokračuji v doktorantském studijním programu na Ústavu histologie a embryologie Lékařské Fakulty (MU). Zde  studuji a zároveň pracuji. Důvěru mi též svěřili ve Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. K mému vzdělání beze  sporu velkou měrou přispěli kurzy absolvované v Rajnochovicích (Animátor, Minifor a Zdravotnický kurz), které mi v  mnohých situacích byly lepší školou do života než škola vysoká. Velmi rád na ně vzpomínám a dodnes při práci s dětmi čerpám ze zkušeností, které jsem při těchto kurzech získal. Ve volném čase se snažím sportovat. Rád běhám, hraju fotbal nebo se potápím ve vaně. Před spaním si rád čtu, ze všeho nejradši mám fantasy. Sem tam se mi podaří věnovat se i hudbě, například umím velmi dobře naladit housle a celkem obstojně rozladit kytaru. Někdy, když mě políbí múza, skládám básně, ale vzhledem k tomu, že jsem zatím publikoval žádnou ze svých sbírek, nebudete nejspíš žádnou znát. Závěrem se snad jen přiznám ke své velké úchylce a to vášni k deskovým hrám."
 

Veronika Pospíšilová (Slabá) - vedoucí
"Je mi 28 let, po ukončení studia na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci jsem se pustila do doktorského studia na Lékařské fakultě MU v Brně, kde také pracuji. Pocházím z Nového Jičína, kde jsem se 11 let věnovala ploutvovému plavání za KVS Laguna. V rámci přípravy na závodní sezónu jsem jezdila na leztní a zimní soustředění, na kterých jsme převážně jezdili na kole, běhali a běžkovali, ale i přesto jsme si tam našli čas na týmové sporty a hry, bez kterých by to nebylo ono :-) Na tábor jedu jako vedoucí podruhé a jsem ráda, že mohu být součástí týmu úžasných lidí, kteří se snaží dětem vytvořit nádherný týden plný zábavy a dobrodružství, na který nezapomenou! :)"

Eliška Fialová (vedoucí)
"Je mi 23 let a studuji Molekulární a buněčnou biologii na PřF v Olomouci. Od svých 8 let jsem jezdila jako     tábornice každé léto na farní tábory a domů jsem vždy odjížděla v slzách, protože byl konec skvělého týdne.  Posledních 7 let jezdím na stejné tábory jako vedoucí a většinou i ještě teď při loučení s dětmi uroním slzu! :)  Myslím, že si děti týden na táboře vždy užijí, poznají nové kamarády a získají nové zážitky. Proto jsem ráda, že se na něčem takovém můžu podílet."
    Emotikona smile
Zdislava Presová (vedoucí)
"Je mi 19 let a studuji Klvaňovo gymnázium v Kyjově. Tábornicí jsem duší i tělem, neboť jsem si nenechala žádný  utéct od svých 8 let. Jsem tedy poctěna, že od letošního roku můžu být i součástí týmu vedoucích a pomoct i tento  rok udělat tábor nezapomenutelným. Věřím, že se nám to společně povede a děti si týden strávený, po našem  boku, naplno užijí. Tož táboru zdar!"
   
Tereza Pelikánová (vedoucí)
"Je mi 19 let a již třetím rokem studuji Střední pedagogickou školu v Kroměříži. Práce s dětmi mě nesmírně baví a  proto jsem si také vybrala tuto školu a jsem ráda, že letos poprvé můžu na tábor zavítat jako vedoucí. Devět let jsem  na tábor jezdila jako tábornice a každým rokem mě tábor bavil víc a víc. Vždycky jsem si přivezla spoustu zážitků a  ráda na ně vzpomínám. Takový pocit chci předat dětem i letos, tak vzhůru do toho!"
   
 Barbora Kunrtová (instruktor/vedoucí)
"Je mi 18 let a studuji 3. ročník na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříží. Tuto školu mám ráda, našla jsem si tam mnoho věřících i nevěřících kamarádů. Mám ráda zábavu a lidi, kteří se umí zasmát i sobě navzájem. Každý den žiji s úsměvem, protože jak se říká smích prodlužuje život. Na tábor jsem jezdila 9 let jako tábornice a pokaždé jsem byla nadmíru spokojená! S dětmi pracuji ráda, hlavně když jsou zapálené pro úkoly a soutěživost. Vedoucí budu prvním rokem a těším se na nové zkušenosti. Proto moje motto zní: ,, Do všeho s plnou parou"!"

Barbora Selucká (instruktor/vedoucí)
"Je mi 15 let a od nového školního roku začínám studovat Střední pedagogickou školu v Kroměříži. Už od mala jezdím na tento tábor. Díky němu jsem poznala hodně nových kamarádů a mám spoustu zážitků, které si budu pamatovat ještě hodně dlouho. Ráda zpívám, hraji na klavír, chodím do baletu a práce s dětmi mě moc baví, a proto jsem ráda, že se můžu také stát táborovou vedoucí a být tak určitým vzorem pro děti."